2012

Letný pretek EXOT KK EXCEL

<iframe width="356" height="356" src="//www.rajce.net/a7003826/mini?bgcolor=&photoNameVisible=0" frameborder="0"></iframe>

 

Obranársky pretek v Holíči.


19.1. sme sa v hojnom zastúpení nášho klubu vydali na prvý tohtoročný pretek, ktorý poriadal KŠZK Rúbanice- Holíč. Zloženie našej výpravy bolo nasledovné: Miška Mitanová s Enny, Dušan Mitana s Hany, Ingrid Trokanová s Alexom a ja s Cairom. Miška, Dušan a Ingrid nastupovali do kategórie SVV1 a my s Cairom do SVV2.


Prví z našej „výpravy" nastúpili na pľac Dušan s Hankou a predviedli peknú poslušnosť, za ktorú si vyslúžili 90 bodov. Na obrane sa Hanke nepozdávali plenty, inak odviedla dobrú prácu, za čo ju pán rozhodca Kadlecaj odmenil 96-imi bodmi.
Po nich šli na poslušnosť Ingrid s Alexom, ktorý v ten deň zrovna na ňu nemal náladu, takže celkový počet bodov dostali 86. Ale čo sa Alinovi nechcelo ukázať na poslušnosti, to predviedol na obrane. Obrana bola ukážková, čomu nasvedčoval aj potlesk divákova vyhodnotenie 99 bodov.


Tretia dvojka z nášho klubu, Miška s Enny si za peknú poslušnosť vyslúžili 96 bodov a taktiež 96 bodov za obranu, čím si vysúťažili prvé miesto.
Nakoniec sme nastúpili my s Cairom v silnej konkurencii jedného spolusúťažiaceho. Poslušnosť bola celkom pekná, až kým sme neprišli k rebríku, ktorý sa Cairovi nepozdával, takže ho ako-tak prešiel až na druhý krát a k tomu pokazil plazenie, o tom by sme mohli diskutovať. Čiže konečný počet bodov 89 ma neprekvapil. Obranu komentovať radšej nebudem- 85 bodov hovorí za všetko.


Akcia to bola celkovo dobrá, usporiadateľský klub ju organizačne zvládol veľmi dobre a my sme si otestovali naše schopnosti a odniesli sme si nové skúsenosti.
Konečné umiestnenie:
1. miesto: Miška Mitanová a Enny 192 bodov
3. miesto: Dušan Mitana a Hany 186 bodov
4. miesto: Ingrid Trokanová a Alex 185 bodov + ocenenie za najlepšiu obranu
7. miesto: Gabriela Zemanovičová a Cairo 174 bodov

G. Zemanovičová.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti