2007

Naši výcvikári sa zúčastňujú i rôznych pretekov, či už klubových, národných, dokonca aj medzinárodných.

Tréning, čas strávený so psíkom na cvičisku či v "teréne" na stopách, predsa len prináša svoje výsledky...
Pomysleli ste si... tak to ja s mojim psíkom nemám šancu? Všetci naši reprezentanti tiež začínali od "nuly"... treba len nabrať energie, trpezlivosti a elánu... a výsledky sa časom dostavia.

 

 

Trenčín- Spoločenské posedenie spojené so súťažou Poslušnosti EXCELÁK

 

Prvým naším pretekom bol Letný pretek poslušnosti tzv. EXCELÁK. Konal sa 19.8.2007 v areáli nášho KK. Mali sme pekné slnečné počasie, no sem tam nás ovlažilo zopár kvapiek letného dažďu. Konala sa Poslušnosť a Agility. Poslušnosti sa zúčastnilo 11 pretekárov a Agility 7. Poslušnosť sa previedla celkom úspešne až na niake chybičky. Išlo sa po dvojiciach a rozhodoval pán Ružička. Agility sa rozdelila na Small a Large ale len na ,,placi". Všetci súťažiaci sa zabavili a prebehli svojich psíkov cez celú dráhu. Nakoniec všetci spolu oddychovali a čakali na vyhodnotenie. Neskôr sme sa všetci zvolali. Všetci plní očakávaní sme sa postavili pred tie krásne ceny. A začalo sa vyhodnocovať. Všetci nakoniec dostali aspoň niaku maličkosť takže nikto neodišiel naprázdno. A tu už je vyhodnotenie:

Poslušnosť

1.Nikola Lorencová s Aronkom- 182 NO

2.Peter Ambrož s Dorkou- 177 NO

3.Lucia Ružičková s Piginkou- 173 Beagel

 

Agility

1.Lucia Ružičková s Pigi Beagel

2.Janka Šumichrastová s Jessi kríženec

3.Oľga Klusková s Nerom NO

 

 

Vianočný pretek

Konal sa v priestoroch nášho cvičiska za priaznivého počasia. Z rána bolo zamračené ale neskôr sa na placi objavilo aj slniečko takže sme mali všetci výhodné podmienky. Účasť bola celkom vysoká, súťažili 16 psovodi z toho boli 7 členovia. Súťažilo sa v SVV1-bez stôp, Poslušnosť a Agility. Poslušnosť a SVV1 rozhodoval pán Ružička a Agility pán Ulman. Myslím že všetko prebehlo podľa pravidiel a všetci sa tešili na pripravené ceny. Cien sme mali dosť za čo vďačíme naším sponzorom a tak boli ocenení všetci zúčastnení aspoň malou pozornosťou.Všetkým ďakujeme za účasť a tešíme sa na Vás na budúci rok. Tu sú výsledky:

SVV1

1.miesto Denis Didi a Hero z Tomky (93,100)

2.miesto Michaela Kollárová a Adam Somethung beautiful (92,87)

3.miesto Peter Detko a Vera Benj-ju (83,90)

 

Poslušnosť

1.miesto Nikola Lorencová a Drago z Dobranského hája (197)

2.miesto Lucia Ružičková a Pigi (172)

3.miesto Rastislav Pagáč a Nelly (172)

 

Agility

1.miesto Katarína Sedláčková a Becky

2.miesto Lucia Ružičková a Pigi

3.miesto Ondrej Šumichrast a Jessi

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti