2010

Naši výcvikári sa zúčastňujú i rôznych pretekov, či už klubových, národných, dokonca aj medzinárodných.

Tréning, čas strávený so psíkom na cvičisku či v "teréne" na stopách, predsa len prináša svoje výsledky...
Pomysleli ste si... tak to ja s mojim psíkom nemám šancu? Všetci naši reprezentanti tiež začínali od "nuly"... treba len nabrať energie, trpezlivosti a elánu... a výsledky sa časom dostavia.

 

Vianočný pretek Trenčín KK Excel


Dňa 11.12.2010 sa v našom klube konal už tradičný Vianočný pretek kynológov. Tento rok nás veľmi potešil a prekvapil počet psovodov ! a mali sme aj DVE české účastníčky !

SVV1 - 15 

IPO1- 5

poslušnosť -7 

Celý deň nám síce snežilo, ale vládla príjemná atmosféra. pila sa kávička z nášho bufetu, vedeného pani Katkou Čaklošovou, ktorej týmto spôsobm ďakujeme ! a samozrejme aj tým čo pomáhali. Bufet ponúkal všetko čo ste chceli.

vianocny pretek2010

V troch kategóriách sme mali dvoch rozhodcov a to pána Igora Malinu a Jozefa Adamuščina. Tiež im patrí veľká vďaka :)

kategória SVV1 začínala ako prvá. rozdali sa štartovné čísla a mohli sme začať bojovať ! v tejto kategórii boli traja naši členovia a to Nika Lorencová, Gabika Zemanovičová s Cairom Abides, (jej prvý pretek) a Vladko Soroka s Gessi Juglans!

Nika získala 92 bodov na poslušnosti a 96 na obrane, kde stratila 4 body na púštačke, keďže sa Aron nemohol vykliesniť z rukávu.

Gabika dostala 75 na poslušnosti, kde stratila vela na aporte a odložení v ľahu. Na obrane to bolo 84, kde pes spadol z rukáva. na prvý pretek ale celkom pekné body !

Vladko ziskal 73 na poslušnosti a 85 na obrane.

V IPO1 sme mali tiež 2 členov a to Vilka a Martinu Ružičkovú so psom Tonny ZVJS.

Vilko získal 90 na poslušnosti a 84 na obrane. Martina dosiahla 94 a 95, čím si vybojovala 1.miesto v tejto kategórii!

V kategórii poslušnosť, kde sa zúčastnili iba naši členovia sa zúčastnilo 7 pretekárov, rozhodoval pán Adamuščin.

A tu už sú výsledky !

SVV1:

1.miesto Nika Lorencová a Aronie - P: 92, O: 96

2.m. Emília Vránová a Arley Sachmet - P: 94, O: 80

3.m. Juraj Vido a Aischa Kuvajs - P: 87,O: 86

IPO1:

1. Martina Ružičková a Tonny -P:94,O:95

2. Miška Kollárová a Maddy -P:93,O:84

3. Branislav Ondrka a Elza Radišský dvor -P:89,O:87

Poslušnosť:

1. Gabriela Zemanovičová a Cairo-66 (z80)

2. Petra Potfajová a Albert z Lašské brány -66

3. Martin Žitňan a Marvin Amazonka -62

vianocny pretek2010


Všetkým gratulujeme, a hlavne sa chceme všetci poďakovať za nádherné vecné dary ! bolo ich strašne veľa ! mali sme aj poháre aj medaile, aj diplomy, aporty, hračky, atď.

Ďakujeme sponzorom !! -mesto Trenčín, distribútor Trendogu , Pharmacopola – distribútor Royal- Canin, Happy dog- krmivo, Weltreisen – veľkoobchod s nábytkom,Happy dog – výcviková škola psov, Reklama Print, MT mont Trenčín , Vodohospodárska spol. Trenčín, p. Horňáková, Lutos výroba nábytku,rod. Bulíková, Z- design - Z. Škriečková, 3D projekt – J. Škriečka.

vianocny pretek2010

 

Púchov-Mestečko


Dňa 16.10 sme sa spolu s Vilkom Ružičkom zúčastnili na preteku v Púchove-Mestečku. Stále vládla super atmosféra, super ľudia, super psi, a sem tam aj super výkony :) Vilko pretekal v IPO1 a Nika v SVV1.

IPO1 obsahovalo 5 pretekárov a SVV1 len 3, kde pred obranou jeden odstúpil, pre zranenie psa. No napriek tomu sme bojovali ako sme vedeli :)

              mestecko2010        mestecko2010

Nika získala na stope 98 bodov, s malym overenim na lome. Vilko dostal 87 bez označenia predmetu.

Na poslušnosti v SVV1 sme mali zakliatu prekážku, ktorú ani jeden pes nepreskočil, vtedy kedy mal. a preto nás to stálo 10bodov, čiže sme mali 88 bodov.. škoda tej prekážky.

Vilko na polsušnosti dosiahol 81, ale bol to aj tak najvyšší počet bodov.

Obrany boli celkom slušné, Nika získala 92 bodov, Vilko isto.

po náročnom dni prišlo vyhodnotenie kde Vilko obsadil 1.miesto v IPO1 a takisto aj Nika v SVV1. Gratulujeme !

              mestecko2010     mestecko2010

 

Výcvikárka Nikola Lorencová a zároveň naša mládežníčka sa zúčastnila na Majstrovstvách Českej republiky Českého klubu NO !!

 cechynika2010

 

 

Lazany 2010

Dňa 1.5.2010 sme sa zúčastnili na Preteku o pohár starostu obce Lazany. Vyslankyňa bola Nikola Lorencová s dragom z Dobranského hája. získala celkom pekné bodíky s ktorými sa nakoniec dostala na ,,bedňu,,. Stopa bola 90 bodov, poslušnosť 93 a obrana tiež 93 bodov... Dosiahla 2.miesto z 9 pretekárov. Gratulujeme !

 lazany2010

Majstrovstvá Slovenska mládeže SVV1


V dňoch 18.-20.6. sme sa zúčastnili na Majstrovstvách Slovenska v mládeži.

Nikola Lorencová s Dragom z Dobranského hája. V sobotu nám prialo počasie, tak sa na štadióne konali poslušnoti a obrany..po krásnej poslušnosti ktorá bola ohodnotená na 91 bodov, pričom najlepšia poslušnosť bola 92 bodov! Na obrane nám až tak neprialo a po menšej dezorientácii, kde Aron neobehol ani jednu plentu tak ako mal sme odišli s 87 bodmi, čo sme mali najlepšiu obranu, ale také isté body mala aj pani Martináková ktorá mala konečné umiestnenie lepšie ako my takže to nebolo ocenené. Po týchto bodoch a po celom dni (sobota) sme boli na prvom mieste..už sme len čakali na posúdenie stôp ktoré boli v nedeľu.

V nedeľu ráno nás privítal dážd. Stopy boli na nízkej dateline. a sem tam poprchalo. Po prvých dvoch úsekoch, ktoré pán rozhodca vyhodnotil ako nádherne vypracovanie sa aron stratil a už sa nemohol chytiť na posledný úsek stopy. odišiel na 10metrov čo znamená ukončenie práce. so smutnou tvárou sme dostali 61 bodov, kde sme 30 bodov stratili za posledný úsek.

Nakoniec sme sa umiestnili na peknom 3.mieste v mládeži a na 5.mieste v dospelých (z 9tich)

 

Laugaricio CUP


Dňa 11.7. sme sa zúčastnili na oficálne prvom ročníku Laugaricio CUP v Trenčíne v kynologickom klube Laugaricio.

Nikola Lorencová s Aronom súťažili podľa SVV 1, kde bolo spolu 5 psovodov. Stopa bola krásna až na to že aronkovi sa nechcelo zalahnúť prvý predmet kde sme stratili 10 bodov, a 1 bod som si zobrala ja sama keďže som vstúpila do nášlapu a ešte som nemala celú stopovačku pred sebou. a tak sme dosiahli 88 bodov. poslušnosť nebola až taká pekná a dosiahli sme 87, ale myslím že tieto body sa potom vyrovnali na obrane našej obľúbenej. Krásne obiehanie plient až na jeden povel naviac kde sme stratili jeden bodík...a ostatné? bez chyby, bez stratu bodov..takže sme mali 99 bodov na obrane !!! spolu sme mali 274 bodov čo nám prispelo k 1. miestu !

laugaricio

 

Lučenec


Dňa 31.7. sme sa zúčastnili na ďalšej akcii až v dalekom Lučenci. Na stopu sme sa presunuli na pekné lúky v okolí Lučenca. Nikola s Aronom si vylosovali 4ku, vypracovanie stopy krásne, až na menšiu chybičku keď sa Aron začal venčiť na stope, kde sme stratili 5 bodov, okrem toho jedno malé overenie na lome čo nám dalo 93 bodov. Na poslušnosti sme sa snažili, no dosiahlio sme 90bodov. Na obranu sme sa znova tešili, aj sa nám to vyplatilo. Opäť som musela použiť povel na viac pri plentách, a ešte povel naviac pri púšťaní, tak sme dosiahli 95 bodov. Spolu sme mali 278 bodov, čo pre nás znamenalo 2. miesto ! z celkového počtu pretkárov 9 ! okrem toho sme dostali ocenenie NAJLEPŠIA OBRANA , a v mládežníkoch sme sa umiestnili na 1.mieste !

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti