Späť

Vianočný pretek kynológov

Pridané: 17.12.2019 07:25:16 Počet zobrazení: 829

17 December 2019

Vianočný pretek kynológov

Vianočný pretek kynológov

Trenčín 7.12.2019

 V túto pomikulášsku sobotu sme opäť organizovali tento už tradičný pretek. V tomto ročníku prijali pozvanie rozhodcovia p. Jozef Adamuščin (kat. BH – VT a IGP1) a p. Alojz Pristach (kat. SVV1). Vzhľadom k tomuto obdobiu sa pretekalo bez stôp. Figurantom na obranu bol p. Peter Višňovský. Celkovo sa predstavilo 17 súťažiacich. Mimoriadne súťažilo až 5 háravých súk.

 O 8.30 hod. začalo krásne snežiť zrejme aby sa dostalo zadosť názvu preteku, ale našťastie to netrvalo dlho. Po rozlosovaní nastúpili súťažiaci na poslušnosť v kat. BH-VT následne v SVV1 a IGP1, potom nasledovala obrana SVV1, IGP1. Po ukončení obrán opäť nastupovali na poslušnosť háravé suky, ktoré boli v každej kategórii. Po poslušnostiach absolvovali opäť obranu. Po ukončení disciplín sme sa zabavili už tradične pri tombole, ktorej sa zúčastnili takmer všetci prítomní. V priebehu dňa sa každý mohol zohriať v bufete pri teplom čaji, káve alebo varenom vínku. Už od 10hod. bolo možné okoštovať výbornú kapustnicu od p. Ferka Lorenca a jeho pomocníčiek. Každý si mohol dať do sýtosti. Po tombole sme pristúpili k vyhodnoteniu súťaže. Musím vyzdvihnúť, že víťazmi všetkých kategórii sa stali členovia domáceho KK Excel, ale takisto musím vyzdvihnúť i výkony ostatných zúčastnených. Cenu najmladšieho pretekára venovanej rodinou p. Macha získala Terezka Meravá. Úplne na záver patrí obrovské poďakovanie všetkým sponzorom a prispievateľom ktorí sa akokoľvek podieľali k odmeneniu víťazov ako aj všetkých zúčastnených. S ich pomocou sa tento pretek dostal na vyššiu spoločenskú úroveň. Nesmiem zabudnúť veľmi pekne poďakovať tiež všetkým, ktorí pomáhali pri organizovaní tejto akcie.

Ďakujeme najmä: Happy Dog CZ, VVS s.r.o., Dormisan SK, BV PRINCIPE s.r.o., SPAIM Trenčín atď. Nakoniec sme si popriali príjemné prežitie blížiacich sa sviatkov a všetkého dobrého v Novom roku 2020.
Výsledky :  

 BH-VT

1. Martin Mach

Bina bez PP

DOB

KK Excel

57 bodov

2.Gabriela Urbánek

Lusy

RTW

KK Pezinok

53 bodov

3. Lukáš Hejdíš

Witch AD-Gur

BOM

KK Excel

45 bodov

 

SVV1

1.Terezka Meravá

Dellen Saint Barbaros

NO

KK Excel

98

89

187  bodov

2. František Lorenc

Roky Nundu

NO

KK Excel

96

88

184 bodov

3. Kamčo Florek

Azy

NO

KK Prašice

85

89

174 bodov

 

IGP1

1.Katarína Kováčiková

Beki Agri Slovakia

BOM

KK Excel

95

81

176 bodov

2.Diana Hausknechtová

Cam Lib-Vach

RTW

KK Pobedim

90

84

174 bodov

3.Roman Novota

Bria

RTW

KK Pezinok

84

83

167 bodov

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti