Späť

Vianočný pretek kynológov KK EXCEL

Pridané: 5.1.2024 12:37:11 Počet zobrazení: 102

05 Január 2024

Vianočný pretek kynológov KK EXCEL

Vážení priatelia, tak máme za sebou už 30. ročník Vianočného preteku kynológov poriadaného KK Excel Trenčín.


Tento rok to bolo aj s menšou snehovou pokrývkou. Pretekalo sa bez stôp v kategóriach IGBH 1, IGP 1 (rozhodca p. Vladovič) a SVV 1 (rozhodca p. Janíček). Pretekať sa začalo poslušnosťou kategórie IGBH 1, potom SVV 1 a ako posledná IGP 1. Celkovo sa na pretek prihlásilo 24 pretekárov (9x IGBH 1, 7x IGP 1 a 8x SVV1). Všetko prebiehalo v priateľskej športovej atmosfére.

vianocny pretek

Po poslušnostiach prebehla už trardičná tombola, do ktorej sa podarilo zohnať rozmanité predmety, a zapojili sa do nej všetci zúčastnení od pretekárov po divákov. Medzitým sme sa skvelo najedli kotlíkovej kapustnice od výborných kuchármajstrov p. Lorecna a p. Kobydu. Poobede začala obrana kategórii SVV 1 a IGP 1. Mali sme možnosť vidieť naozaj veľmi pekné obrany za výbornej figurantskej práce p. Hoštáka.

Hosova Alexandra     Ruzicka Viliam     Libor


Po zrátaní bodov sa určilo poradie a pristúpili sme k vyhodnoteniu. V závere sme poďakovali sponzorom preteku, bez ktorých sa už dnes nedá uskutočniť žiadny pretek na slušnej športovej a spoločenskej úrovni.

Škriečková Martina     Martin Mach     Lorencová Nikola


Hlavný sponzor tento rok bola firma MATIBO – dovoz krmív a chovateľských potrieb (www.matibo.com), firma Martina Škriečková – DORMISAN – predaj ortopedických matracov, vankúšov, prikrývok (www.dormisan.sk), firma JOSERA – dovoz krmív (www.josera.sk), firma ARPIS, veterinárna ambulancia MVDr Zezulu, veterinárna klinika PELIKÁN Trenčianska Turná(www.veterinapelikan.sk), firma FOOD PET s.r.o. (www.foodpet.sk), rodinám Dokupilovej, Orieškovej, p. Tekulová a ďalší nemenovaní.

PET FOOD s.r.o.     food pet    

Všetkým sponzorom, prispievateľom a pomocníkom pri zabezpečovaní organizácie najmä rodine Hošovej, Dokupilovej, Machovej a ďalším jednotlivcom vyslovujeme obrovské poďakovanie. Nakoniec sme si popriali šťastné a veselé Vianoce a všetko najlepšie v novom roku 2024.

MATIBO dovoz krmiv     Josera     ceny     tombola


Víťazi:
Kategória IBGH 1
1. miesto Hošová KK Excel BOM Ada Kap-dogs Slovakia 93 b
2. miesto Chvalníková KŠK Pezinok BOC Timo bez PP 92 b
3. miesto Habláková KŠK Pezinok Sky bez PP 82 b

igbh 1 vitazi     igbh 1

Kategória IGP 1
1. miesto Jurenková KŠC Aura BOM Irischa Monami Tenaj 93 b 96 b 189 b
2. miesto Mach KK Excel BOM Chico Monami Tenaj 91 b 96 b 187 b
3. miesto Škriečková KK Excel BOM Bacil Melčická beštia 86 b 97 b 183 b

vitazi igp 1     Mach Martin     Škriečková Martina     igp 1

Kategória SVV 1
1. miesto Ružička KK Excel BOM Erotika s Krvavými zubami 83 b 90 b 173 b
2. miesto Sýkora KK Majer NO Amira Difesa 85 b 82 b 167 b
3. miesto Balajová KK Laugarício NO Luna z Pat-Pan 77 b 87 b 164 b

Ružička Viliam     Erotika Eli s Krvavymi zubami     svv 1

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti