Späť

Vianočný pretek kynológov

Pridané: 24.12.2018 14:14:28 Počet zobrazení: 1113

24 December 2018

Vianočný pretek kynológov

Vianočný pretek kynológov

Trenčín 8.12.2018

 

Toto decembrové ráno začalo trochu daždivo, ale našťastie v priebehu dňa sa vyjasnilo do pekného dňa. Pri prezentácii sme privítali 24 pretekárov z toho 13 v kategórii BH-SK, 5 v SVV1 a 6 v IPO1. Kategórie IPO1 a SVV1 boli bez stôp. Okrem domácich pretekárov KK Excel pretekali súťažiaci s KK Prašice, Harmanec FDF Dog Training center a z Bratislavy. Úlohu arbitrov prijali pre kat.BH-SK a SVV1 p.Miloš Hudok a pre kat.IPO1 dostal možnosť rozhodovania p.Alojz Pristach ktorý je v súčastnosti adeptom-čakateľom na túto úlohu.Musím skonštatovať, že úlohy sa zhostili zodpovedne.

Po rozlosovaní prebiehali poslušnosti vo všetkých kategóriach približne do 12:15 hod. V rámci obednej prestávky sme si pochutili na výbornej kapustnici, ktorú navaril p. Ferko Lorenc so svojimi pomocníkmi a osviežili sa v bufete pri káve,čaji alebo varenom vínku. Počas obeda sa uskutočnila už tradične tombola v ktorej boli veci od našich sponzorov a darcov. Toto spestrenie nás všetkých uvoľnilo a aj pobavilo.

Po dobrom obede približne od 13:15 hod. začali obrany. Najskôr kat. IPO1 a následne SVV1. Úlohu figuranta prijal p. Peter Hošták a svojím výkonom prispel k výbornej úrovni obrán v obidvoch kategóriach. Po skončení obrán sme pristúpili po sčítaní bodov k vyhodnoteniu. (Viď výskledky) Všetci prítomní mali možnosť vidieť pekné výkony v obrane ako aj v poslušnosti. Celkové výkony boli pomerne vyrovnané čo sa prejavilo najmä v katagórii BH-SK kde až 5 pretekárov získalo zhodne 48 bodov. Poradie medzi 1 a 5 miestom sme stanovili podľa klúča dátumu narodenia psa s tým, že mladší pes obsadil vyššie miesto.

Záverom chcem veľmi poďakovať najmä sponzorom a darcom darov, ktorí takýmto spôsobom pomohli vyzdvihnúť úroveň tohto preteku a to hlavne: firma Dormisan SK, Dormisan CZ, Happy Dog CZ, VVS SK, BV.principe, Happy Dog  vycvik-psov.sk, SPAIM.sk, L.C. MANAGER s.r.o., reklamaPrint.sk, rodina Reiterova, pani Nováková, pani Šebaňová, pán Lorenc a ďalší.

Okrem týchto sponzorov nesmieme zabudnúť na všetkých našich členov, ktorí pomáhali pri rôznych prácach v súvislosti s pretekom napr.bufet, varenie kapustnice,technická skupina atď.

Všetkým ešte raz patrí veľké ďakujem. Záverom sme si popriali Šťastné a Veselé Vianoce ako aj všetko najlepšie v Novom roku 2019.

 

Výsledky kat. BH-SK

 

1.Vanesa Dvorská       Redy NO                       KK-Dog training center                   48b

2.Martin Mach            Bina  DOB bez PP           KK Excel Trenčín                             48b

3.Viliam Ružička         Game vom Wieratal NO  KK Excel Trenčín                             48b

 

kat. SVV1                                                                                                           P -O - Spolu


1.Marián Lukáč            Jantár Kráľ.Stráž HOW       KK Bratislava                        98-95-193

2.Ľuboš Augustín         Angry Boy Malifox BOM     KK Harmanec                        90-97-187

3.Lea Gabrišová          Chaos Laugarício Gold NO KK Excel Trenčín                   92-90-182

 

kat.IPO 1                                                                                              

 

1.Zuzana Jánošíková    DODO z Ambrožovej záhrady NO   KK Excel Trenčín     95-92-187

2.Viliam Ružička            Energy Cevaro NO                           KK Excel Trenčín     91-91-182

3.Peter Lehotský          Dena z Ambrožovej záhrady NO      KK Excel Trenčín     87-90-177

 

Spracoval V.Ružička

 vIANOCE1

 vIANOCE 2
   Vianoce3
  Vianoce4

 Vianoce5

 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti