Späť

EXCELÁK 2020

Pridané: 18.9.2020 17:10:30 Počet zobrazení: 784

18 September 2020

EXCELÁK 2020

Dňa 15.8.2020 sme sa stretli na cvičisku na už tradičnej akcii KK EXCEL. Prvá časť bola športová, kde na vytýčenej trase boli stanoviská, na ktorých pretekári plnili rôzne úlohy. ( hod loptičkou, prenášanie psa, streľba zo vzduchovky... ) Súťažilo sa v dvoch kategóriách - do 15 rokov a nad 15 rokov. Akcia pokračovala občertvením. Pochutili sme si na pečenom kuriatku a bravčovom kolene. Diskutovali sme na rôzne témy o výcviku psov.

    Chceme poďakovať všetkým zúčastneným členom a ich rodinným príslušníkom za účasť a výcvikárom za zabezpečenie športovej časti. Tešíme sa na stretnutie zase o rok.

Výsledky :

Kategória do 15 rokov:

I. miesto Ninka Machová

II. miesto Dominika Lehotská

III. miesto Nelka Hrvolová

 

Kategória nad 15 rokov:

I. miesto Pavol Hrvol

II. miesto Matej Záhradník

III. miesto Daniel Šebák

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti