Späť

7. ročník Slovenské Pravno

Pridané: 4.8.2020 07:51:20 Počet zobrazení: 795

04 August 2020

7. ročník Slovenské Pravno

Dňa 18.07.2020 nás trojica členov reprezentovala na 7. ročníku kynologického preteku v Slovenskom Pravne.

Lea Gabrišová so psom Chaos Laugaricio Gold Hearth v silnej konkurencií žien obsadili 9. miesto.

Pavol Hrvol so sukou Femina z Ambrožovej záhrady získal na svojom prvom preteku 143 bodov a obsadil veľmi dobré 7. miesto.

Ľuboš Minárik so psom Rockym získal 170 bodov a obsadil 1. miesto.

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu !

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti