Späť

1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI

Pridané: 13.4.2019 18:55:39 Počet zobrazení: 645

13 Apríl 2019

1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI

Výbor KK EXCEL ďakuje všetkým členom, ktorí sa zúčastnili I. kvalifikačného preteku na MS FCI a WUSV konaného v dňoch 5.-7.-4.2019 v Trečianskej Teplej či už ako diváci na načerpanie inšpirácie do ďalšieho výcviku, ale i ako organizátori, a to najmä členovia:

Pavol Švajda,  Lukáš Hejdiš,  Martin Mach, Peter Lehotský,  Richard Chamuty, Ľuboš Minárik,  Zuzana Jánošíková, Lea Gabrišová, Katka Kováčiková, Juraj Škriečka, Andrej Čaniga, Martina Škriečková, Viliam Ružička. Všetkým vyjadrujeme veľké poďakovanie.

Náš kynologický klub reprezentoval Viliam Ružička so sučkou Nákaza Ad - Gur. Celkovo skončili na 7. mieste a získali 4. miesto na Majstrovstvách Slovenska BO. Výsledky nájdete vo výsledkovej listine.

Video: IMPULZ PRESS

https://impulz.press/aktuality/na-teplanskom-futbalovom-stadione-sa-uskutocnili-majstrovstva-slovenska-psikov/?fbclid=IwAR0_vzR0F24Ccm97u_pWh8RORsw36lnhLIB-JVwqq4-LzFismoD-ih4dFKA

BO2

 Foto:Martin Lednický

 a

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.