Späť

1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI

Pridané: 13.4.2019 18:55:39 Počet zobrazení: 986

13 Apríl 2019

1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI

Výbor KK EXCEL ďakuje všetkým členom, ktorí sa zúčastnili I. kvalifikačného preteku na MS FCI a WUSV konaného v dňoch 5.-7.-4.2019 v Trečianskej Teplej či už ako diváci na načerpanie inšpirácie do ďalšieho výcviku, ale i ako organizátori, a to najmä členovia:

Pavol Švajda,  Lukáš Hejdiš,  Martin Mach, Peter Lehotský,  Richard Chamuty, Ľuboš Minárik,  Zuzana Jánošíková, Lea Gabrišová, Katka Kováčiková, Juraj Škriečka, Andrej Čaniga, Martina Škriečková, Viliam Ružička. Všetkým vyjadrujeme veľké poďakovanie.

Náš kynologický klub reprezentoval Viliam Ružička so sučkou Nákaza Ad - Gur. Celkovo skončili na 7. mieste a získali 4. miesto na Majstrovstvách Slovenska BO. Výsledky nájdete vo výsledkovej listine.

Video: IMPULZ PRESS

https://impulz.press/aktuality/na-teplanskom-futbalovom-stadione-sa-uskutocnili-majstrovstva-slovenska-psikov/?fbclid=IwAR0_vzR0F24Ccm97u_pWh8RORsw36lnhLIB-JVwqq4-LzFismoD-ih4dFKA

BO2

 Foto:Martin Lednický

 a

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti