Späť

1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI

Pridané: 13.4.2019 18:55:39 Počet zobrazení: 589

13 Apríl 2019

1. kvalifikačný pretek na MS WUSV a FCI

Výbor KK EXCEL ďakuje všetkým členom, ktorí sa zúčastnili I. kvalifikačného preteku na MS FCI a WUSV konaného v dňoch 5.-7.-4.2019 v Trečianskej Teplej či už ako diváci na načerpanie inšpirácie do ďalšieho výcviku, ale i ako organizátori, a to najmä členovia:

Pavol Švajda,  Lukáš Hejdiš,  Martin Mach, Peter Lehotský,  Richard Chamuty, Ľuboš Minárik,  Zuzana Jánošíková, Lea Gabrišová, Katka Kováčiková, Juraj Škriečka, Andrej Čaniga, Martina Škriečková, Viliam Ružička. Všetkým vyjadrujeme veľké poďakovanie.

Náš kynologický klub reprezentoval Viliam Ružička so sučkou Nákaza Ad - Gur. Celkovo skončili na 7. mieste a získali 4. miesto na Majstrovstvách Slovenska BO. Výsledky nájdete vo výsledkovej listine.

Video: IMPULZ PRESS

https://impulz.press/aktuality/na-teplanskom-futbalovom-stadione-sa-uskutocnili-majstrovstva-slovenska-psikov/?fbclid=IwAR0_vzR0F24Ccm97u_pWh8RORsw36lnhLIB-JVwqq4-LzFismoD-ih4dFKA

BO2

 Foto:Martin Lednický

 a