Späť

1. kolo zimnej záhorackej ligy

Pridané: 3.12.2019 18:57:00 Počet zobrazení: 786

03 December 2019

1. kolo zimnej záhorackej ligy

Dňa 16.11.2019 sa konalo v Smolinskom 1.kolo zimnej záhorackej ligy. Členovia KK EXCEL obsadili Peťo Lehotský v IGP1- 3.miesto s Denou z Ambrožovej záhrady,  Zuzana Jánošíková s Dodom z Ambrožovej záhrady IGP1- 4.miesto-najlepšia poslušnosť a s Timom SVV1- 5.miesto , Martin Mach s Binou v BH-VT- 3.miesto.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti