Informácie

Info pre záujemcov o členstvo:

Kedy sa môžete zúčastniť výcviku:

Výcviku sa môže zúčastniť len člen klubu!!! Príďte sa vopred pozrieť aj so psíkom, aby si zvykol na nové prostredie. Dodržiavajte bezpečnú vzdialenosť a zúčastniť výcviku sa môžete až po zaplatení členského poplatku a po predložení veterinárneho preukazu ku kontrole očkovania.  V prípade detí a mládeže vyžadujeme súhlas rodiča.

Zhrnutie:

- viackrát sa príďte pozrieť aj so psíkom na výcvik - v nedeľu od 9,00 hod. - 10,00 hod. Nebudete cvičiť, ale psík si zvykne na veľa ľudí a  psov a nový priestor. ( je to pre psíka  dôležité )

- výcviky od 01.07.2024 sú v čase o 8,00 hod a 9,00 hod !!!

- ak ste sa rozhodli  zaregistrovať za člena KK EXCEL, je to možné len v termíne, ktorý je uvedený na stránke.

Pri registrácii vyplníte:

- tlačivo o ochrane osobných údajov

- maloleté osoby musia preložiť súhlas zákonného zástupcu, že sa môžu registrovať za člena a cvičiť so  psíkom

- predložíte ku kontrole veterinárny preukaz psíka.

- po registrácii sa môžete zúčastňovať výcviku

Kedy sú výcviky: Výcviky psíkov začínajú v nedeľu o 9,00 hod a o 10,00 hod. Výcviky od 01.07.2024 sú v čase o 8,00 hod a 9,00 hod !!!

Výcviky sú prispôsobené začiatočníkom a aj pokročilým.


Kde nás nájdete: Nájdete nás v priestoroch strelnice Trenčín, ulica Ľ. Stárka 22 ( oproti stavidlám zo strany Trenčín - Zámostie).


Čo vziať psíkovi na výcvik: Zoberte mu so sebou retiazkový obojok, vodítko, hračku, pamlsky a ak je to potrebné z hľadiska bezpečnosti náhubok.V letných mesiacoch misku a vodu.

Členský poplatok rok 2024: členský poplatok na kalendárny rok je 60,- Euro - pre osoby s vekom nad 18 rokov, mládež má zľavnený poplatok 40,- Eur na kalendárny rok.

Časť výcviku OBRANA je zvlášť spoplatnená :

Výška poplatku za 1 výcvik:

- šteňatá a začiatočníci - hryzenie do kože a peška 1,- Euro

- starší psi hryzúci do ochranného rukáva 2,- Eurá

- príprava psa na skúšky 5,- Eur

 

POZOR v prípade dažďa uvedieme nový termín a výcvik sa nekoná !!!

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti