Ako sa stať členom

Prijímanie nových členov v mesiaci október 2021 : doplníme

 

Kedy sa môžete zúčastniť výcviku: Výcviku sa môže zúčastniť len člen klubu!!! Príďte sa vopred pozrieť aj so psíkom, aby si zvykol na nové prostredie. Dodržiavajte bezpečnú vzdialenosť a zúčastniť výcviku sa môžete až po zaplatení členského poplatku a po predložení veterinárneho preukazu ku kontrole očkovania. Od členov nevyžadujeme potvrdenie o očkovaní :) V prípade detí a mládeže vyžadujeme súhlas rodiča.

Zhrnutie:

- viackrát sa príďte pozrieť aj so psíkom na výcvik - v nedeľu od 9,00 hod. - 11,00 hod. Nebudete cvičiť, ale psík si zvykne na veľa ľudí a  psov a nový priestor. ( je to pre psíka  dôležité )

- ak ste sa rozhodli  zaregistrovať za člena KK EXCEL, je to možné len v termíne, ktorý je uvedený na stránke.

Pri registrácii vyplníte:

- tlačivo o ochrane osobných údajov

- maloleté osoby musia preložiť súhlas zákonného zástupcu, že sa môžu registrovať za člena a cvičiť so  psíkom

- predložíte ku kontrole veterinárny preukaz psíka.

- po registrácii sa môžete zúčastňovať výcviku

Kedy sú výcviky: Výcviky psíkov začínajú v nedeľu o 9,00 hod a o 10,00 hod . Výcviky sú prispôsobené začiatočníkom a aj pokročilým.


Kde nás nájdete: Nájdete nás v priestoroch strelnice Trenčín, ulica Ľ. Stárka 22 ( oproti stavidlám zo strany Trenčín - Zámostie).


Čo vziať psíkovi na výcvik: Zoberte mu so sebou retiazkový obojok, vodítko, hračku, pamlsky a ak je to potrebné z hľadiska bezpečnosti náhubok.V letných mesiacoch misku a vodu.

Členský poplatok rok 2021: členský poplatok na kalendárny polrok je 20,- Euro - pre osoby s vekom nad 18 rokov, mládež má zľavnený poplatok 30,- Eur na kalendárny rok.