Ako sa stať členom

POZOR ZMENA :

Na základe zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie na území Slovenska a v súlade s opatreniami  Ústredného krízového štábu SR upozorňujeme všetkých členov, že výcviky psíkov sú zrušené do odvolania!

 

Kedy sú výcviky: Výcviky psíkov začínajú v nedeľu o 9,00 hod a o 10,00 hod. Výcviky sú prispôsobené začiatočníkom a pokročilým.


Kde nás nájdete: Nájdete nás v priestoroch strelnice Trenčín, ulica Ľ. Stárka 22 ( oproti stavidlám zo strany Trenčín - Zámostie).


Čo vziať psíkovi na výcvik: Zoberte mu so sebou retiazkový obojok, vodítko, hračku, pamlsky a ak je to potrebné z hľadiska bezpečnosti náhubok.V letných mesiacoch misku a vodu.

Kedy sa môžeme zúčastniť výcviku: Príďte sa vopred pozrieť, dodržiavajte bezpečnú vzdialenosť a zúčastniť výcviku sa môžete po zaplatení členského poplatku a po predložení veterinárneho preukazu ku kontrole očkovania. V prípade detí a mládeže vyžadujeme súhlas rodiča.

Členský poplatok rok 2021: členský poplatok na kalendárny polrok je 20,- Euro - pre osoby s vekom nad 18 rokov, mládež má zľavnený poplatok 30,- Eur na kalendárny rok.